Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uzņēmēji gatavo biznesa idejas. Viens pieteikums var iegūt līdz 5000 eiro lielu finansējumu

Aizkraukles novada pašvaldība izsludinājusi šī gada biznesa ideju konkursu “Esi uzņēmējs Aizkraukles novadā 2024!”. Tajā var gūt atbalstu savas uzņēmējdarbības sākšanai vai attīstīšanai gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa nolikums, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, būtiski nav mainījies, un ar to pilnībā var iepazīties pašvaldībā un tās mājaslapā. Kopumā pašvaldībā konkursam piešķirti 20 000 eiro, viens pieteikums var iegūt līdz 5000 eiro lielu finansējumu, bet tas var būt arī mazāks.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 27. maijam Aizkraukles novada valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros, apvienību pārvaldēs vai pagastu pakalpojumu centros. Tos var sūtīt pa pastu vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu e-pastā Aizkraukles novada domei. Pieteikumus izskatīs konkursa vērtēšanas komisija septiņu cilvēku sastāvā, un tos pretendentus, kuri atbildīs nolikuma prasībām, aicinās prezentēt savu ideju. Konkursa rezultāti būs zināmi līdz šī gada 12. jūnijam, un tad tos apstiprinās domes sēdē.

Šī gada 15. maijā pulksten 10 Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 4 un tiešsaistes platformā “MS Teams” pašvaldība rīkos informatīvo stundu, kad pretendenti varēs vairāk uzzināt par konkursa norisi, pieteikumu iesniegšanas kārtību un citām prasībām.

Ar saviem jautājumiem var vērsties arī pie pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un komunikācijas speciālistēm. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.