Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

UZMANĪBU! Jēkabpils novadā naktī no 26. uz 27. septembri uzdarbojušies garnadži. Ņēmuši visu, ko vien var panest un aizvest prom

Ilustrācija veidota ar canva.com. Attēls no D-Keine from Getty Images

Jēkabpils novadā naktī no 26. uz 27. septembri uzdarbojušies garnadži; aicinām iedzīvotājus pārliecināties par drošību savos īpašumos!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Naktī no 26. septembra uz 27. septembri iedzīvotājiem gan Jēkabpilī, gan tās apkārtnē esošajās pilsētās nodarīti pamatīgi zaudējumi, zagļiem iekļūstot īpašumos un nozogot daudz vērtīgas un nepieciešamas lietas, kā arī radot lielus materiālos zaudējumus un citus apgrūtinājumus. Visos šajos gadījumos Valsts policijā nekavējoties uzsākts kriminālprocess, notiek apstākļu skaidrošana, kā arī turpinās aktīvi izmeklēšanas darbi. Lai pasargātu sevi no šādiem nodarījumiem, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un pārskatīt nepieciešamos drošības pasākumus, lai pasargātu savus īpašumus un mantas, kas atrodas tajos, kā arī ziņot policijai par aizdomīgiem gadījumiem vai personām savā vai kaimiņu īpašumā.

Naktī no otrdienas uz trešdienu Jēkabpils novadā un pilsētā veiktas vairākas zādzības no privātīpašumiem un ēkām, kā arī transportlīdzekļiem. Garnadži ņēmuši visu, ko vien var panest un aizvest prom. 27. septembra rīts daudziem novada iedzīvotājiem sācies ar nepatīkamu piegaršu, jo tikai rīta agrumā, cilvēki konstatējuši, ka nakts aizsegā īpašumus apmeklējuši negaidīti viesi, un iedzīvotāji nekavējoties par to ziņojuši Valsts policijai.

27. septembra rītā Jēkabpilī kāds 1995. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no viņam piederošās “Audi” markas automašīnas bagāžas nodalījuma nozagti dažādi makšķerēšanas piederumi, kā arī piepūšamā airu laiva. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi 410 eiro apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neilgi pēc 08.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jēkabpils novadā, Variešu pagastā, Antūžos kāds 1967. gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka no kūts ēkas nozagti vērtīgi darba instrumenti – motorzāģis, slīpmašīna un krūmgriezis.

Savukārt pusdienlaikā kāds 1963. gadā dzimis vīrietis Jēkabpils novadā, Salā konstatējis, ka uzlaužot viņam piederošās garāžas durvis, no tās nozagti divi velosipēdi, divi slēpju pāri, zāles pļāvējs, kā arī frēze.

Ievērojamu laika sprīdi zagļi paviesojušies Jēkabpils novadā, Saukas pagastā, kur veikuši vairākas zādzības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neilgi pēc pulksten 08.00 Saukas pagastā kāda 1971. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka ļaundari ir iekļuvuši viņai piederošajā jaunbūvē un no tās nozaguši dažādas sadzīves mantas, kuru starpā i-robots, putekļu sūcējs un stāvlampa, kā arī vairāki darba instrumenti – slīpmašīna, zāģis, perforators un citi.

Ap pulksten 10.00 Saukas pagastā kāda 1951. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka no šķūnīša nozagts zāles pļāvējs.

Kāda cita 1971. gadā dzimusi sieviete neilgi pēc pulksten 12.00 konstatēja, ka arī viņas īpašumā, kas atrodas Saukas pagastā, pastrādājuši garnadži un no kādas neaizslēgtas telpas aiznesuši krūmgriezi un motorzāģi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visos šajos gadījumos Valsts policijā nekavējoties uzsākts kriminālprocess, notiek apstākļu skaidrošana, kā arī turpinās aktīvi izmeklēšanas darbi.

Valsts policija atgādina, ka ārkārtīgi būtiska ir arī pašu saimnieku atbildība savu īpašumu pasargāšanā un aicina iedzīvotājus pārskatīt nepieciešamos drošības pasākumus.

Aicinām iepazīties arī ar Valsts policijas izveidoto informatīvo materiālu par drošību savā īpašumā un par to, ko tu vari darīt un kādus paņēmienus izmantot, lai sevi un savu īpašumu pasargātu no dažādiem riskiem, tostarp arī zādzībām. Ar šo materiālu vari iepazīties te: https://www.manadrosiba.lv/materiali/tava-majokla-drosiba/?avots=pieaugusajiem

Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un pieskatīt ne tikai savu saimniecību, bet pievērst uzmanību arī kaimiņos notiekošajam. Valsts policija aicina ievērot un piefiksēt gan tuvumā pamanītas aizdomīgas personas, gan svešas automašīnas un nekavējoties ziņot par to policijai, zvanot pa tālruni 110.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.