Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uz vienas sirdsstīgas. 17. martā Austrasbērni pieskandinās Staburagu

Lai gan koncertā nedziedās, Austrasbērns no matu galiņiem līdz papēžiem ir arī Staburaga saieta nama vadītāja Signe Sniedze. Pateicoties viņas enerģijai, Austras vārds nav svešs arī Aizkraukles novada klausītājiem. Par savu saistību ar Austru Pumpuri Signe stāsta: “Austra manā dzīvē ienāca ar Imanta Kalniņa dziesmām. Viņa mūziku iepazinu Liepājā jau piecu gadu vecumā, kad kopā ar mammu teātrī apmeklēju “Prinča un ubaga zēna” izrādi. Liktenis septiņu gadu vecumā mani atveda uz Aizkraukli, kur mana vecākā māsa bija ieguvusi “Četru baltu kreklu” nelegālo ierakstu, ko klausījāmies cauru dienu un nakti. Tad 70. gadu beigās uzzināju, ka Imanta Kalniņa dziesmas Rīgas Leļļu teātrī dziedās Liepājas teātra aktrise Austra Pumpure. Centos dziesmas ierakstīt, bet neveiksmīgi. Koncertā sapratu, ka Imants Kalniņš un Austra ir nešķirami jēdzieni.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.