Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uz remontdarbu laiku Seces pagastā satiksmei slēgts tilts pār Lauci

Imanta Kaziļuna foto

Seces pagastā sākti tilta pār Lauces upi uz autoceļa Šķitiņi-Stalāni pārbūves darbi. Saistībā ar tiem tilts būs satiksmei slēgts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldībā norāda, ka tilta pār Lauci pārbūve bija nepieciešama, jo tilts ir sliktā tehniskā stāvoklī. Arī VSIA “Latvijas valsts ceļi” Zemgales reģionālā nodaļa atzinusi, kas tilts ir bīstams satiksmei.

Tilta pārbūvi iecerēts pabeigt līdz šī gada beigām. Projektu īstenojot, tiks veicināta satiksmes drošība, radot labvēlīgus apstākļus braucējiem un gājējiem, nodrošinot tilta ilgmūžību un ikdienas satiksmes slodzi atbilstoši valsts būvnormatīviem, uzsver domē.

Jau ziņots, ka Aizkraukles novada dome nolēmusi piešķirt līdzekļus kritiskā stāvoklī esošā tilta pār Lauces upi Seces pagastā remontam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkuma rezultātā tiesības veikt darbus ieguva SIA “Ceļinieks 2010” par kopējo līgumcenu – 167 986 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Plānotās būvuzraudzības un autoruzraudzības kopējās izmaksas ir 6655 eiro ar PVN, kuras tiks segtas no pašvaldības 2024.gada budžeta līdzekļiem.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.