Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uz Lielvārdi brauc smīdināt

Foto no Ligitas Veļčinskas albuma

Tā varētu teikt par Aizkraukles novada vidusskolas skolēniem, kuri 8. martā devās uz Andreja Pumpura muzeju Lielvārdē. Te norisinājās saistībā ar tradicionālās kultūras apgūšanas un pārmantošanas programmu “Pulkā eimu, pulkā teku” rīkotais anekdošu konkursa “Anekdošu virpulis 2023” pusfināls.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa uzdevums ir uzturēt un attīstīt stāstīšanas tradīciju, līdzdarbojoties mutvārdu tradīcijā un rosinot pašizpausmi mutvārdu stāstīšanas jomā, kā arī izkopt humora izjūtu un anekdošu stāstīšanas iemaņas bērnu un jauniešu vidū.

No Aizkraukles novada vidusskolas tajā piedalījās astoņi skolēni. Kā Dižie smīdinātāji ar I pakāpes diplomu mājās pārbrauca 6.b klases skolēns Juris Balta (skolotāja Dženeta Ošiņa) un 6.c klases skolniece Annika Vaivode (Ludmila Zēberga). Ar II pakāpes diplomu un Lielā smīdinātāja titulu žūrija novērtēja 2.a klases skolēnu Katrīnas Blūmas, Kates Lavrennikovas un Everta Zvirgzdiņa sniegumu. Šos bērnus konkursam sagatavoja skolotāja Ligita Veļčinska. Savukārt III pakāpes diplomus un Mazā smīdinātāja titulu piešķīra 3.b klases skolēnam Eināram Laukazīlem (Ruta Molotkovska) un 6.b klases skolniecēm Adriānai Ozolai un Kristai Grigorovičai (Dženeta Ošiņa).

I pakāpes diploma ieguvēji Juris un Annika 1. aprīlī jeb Smieklu dienā dosies uz Latviešu biedrības namu Rīgā, kur norisināsies konkursa fināls. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.