Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uz Daugavpils šosejas pie Kokneses atjauno tiltu pār Pērsi; līdz oktobra vidum jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Tilts pār Pērsi pie Kokneses. Foto no lsm.lv: Ekrānuzņēmums no Google StreetView

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Daugavpils šosejas (A6) pie Kokneses (98,10. km) sāk atjaunot tiltu pār Pērsi. Būvdarbu laikā satiksmei uz tilta periodiski tiks slēgta viena braukšanas josla, atkarībā no veicamajiem darbiem satiksmi organizēs ar ceļazīmēm, luksoforu vai satiksmes regulētāju palīdzību. Ātruma ierobežojums darbu vietā ir 50 km/h — informē VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa. .

Būvdarbi notiek vienlaikus ar AS Latvenergo īstenotajiem Pļaviņu HES remontdarbiem, kuru laikā no 14. jūlija līdz augusta beigām tiek pazemināts ūdens līmenis Pļaviņu HES ūdenskrātuvē. Tas dod iespēju nodrošināt nepieciešamos apstākļus tilta balstu zemūdens daļu atjaunošanas laikā.

Tilts pār Pērsi uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1964. gadā, tā brauktuves un konstrukciju pārbūvēja 1998. un 2015./2016. gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbu laikā remontēs tilta nogāžu nostiprinājumus, atjaunos un apbetonēs tilta upes balstus. Nogāzēs tilta galos izbūvēs jaunas kāpnes un teknes un noslēgumā sakārtos un apzaļumos būvdarbu skarto teritoriju.

Būvdarbus veic SIA ACBR par līgumcena 269 902,82 eiro (ar PVN). Projekta autors ir SIA Projekts 3, būvuzraudzību veic SIA Teede insenerid. Darbi tiek finansēti no valsts budžeta līdzekļiem, tos plānots pabeigt šoruden.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.