Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ugunsdzēsēji glābēji novērš vēja postījumus

Pagājušās nedēļas nogalē vējš, kas brāzmās sasniedza 25 — 27 metrus sekundē, nodarījis postījumus arī Aizkraukles novadā. Sociālajos tīklos cilvēki ievietoja dažādas postījumu fotogrāfijas, tajā skaitā ar siltumnīcu, kas aiznesta pa gaisu, apgāztām atkritumu urnām, nolauztiem un uz ceļa nogāztiem kokiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ugunsdzēsējiem glābējiem šajās dienās bija ļoti daudz darba. VUGD pārstāve Viktorija Gribuste informē, ka vēja nolauztus kokus ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja un no ceļa braucamās daļas novāca vienu reizi Klintaines, Sērenes, Zalves un Kurmenes pagastā, pa divām reizēm — Valles pagastā. Skrīveros, Daugavas ielā, ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja koku, kas draudēja nokrist uz dzīvojamās mājas. Aizkrauklē, Lāčplēša ielā, no piecstāvu dzīvojamās mājas jumta ugunsdzēsēji glābēji noņēma vēja atrautas konstrukcijas. Neretā, Dzirnavu ielā, divstāvu dzīvojamajai mājai ugunsdzēsēji glābēji demontēja vēja atrautas šīfera daļas.

Kokneses apvienības pārvaldes Komunālās nodaļa nodaļas vadītāja Benita Peciņa stāsta, ka šoreiz pašvaldības teritorijā nav lielu postījumu — viens koks iegāzies pļavā Koknesē, Blaumaņa ielā, pāris koku nogāzti parkā. Mazliet tika apskādētas Lieldienu dekorācijas, kas atkal saliktas vietā. Iepriekšējās vētrās vējš jau lielākoties nogāzis visus nedrošos kokus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.