Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Turnīra smagsvariem būs jāiespringst

Gintas Grincēvičas foto.

Aizkraukles novada sporta centrā aizvadīts Aizkraukles novada atklātā telpu minifutbola čempionāta posms. Turnīrā sacenšas astoņas vienības — vairums Aizkraukles novada pārstāvju un viesi no Jēkabpils.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc aizvadītajām pirmajām astoņām spēlēm līderi ir vienība “Veterāni”. Uz papēžiem min komandu “Poila” un “Kokneses sporta centrs” spēlētāji. Šobrīd vietu izkārtojums ir mazsvarīgs, provizoriskā vietu kārtība iezīmēsies turpmākajos posmos — kopumā notiks pieci, taču jau skaidrs, ka vairākas tā saucamās jaunās komandas turnīra smagsvariem šoziem liks pasvīst.

Arvis Upīts, turnīra organizators, pēc pirmā posma komentēja: “Čempionāta līderu trio — “Poila”, “Kokneses sporta centrs” un “Skrīveri”, ja vīri mazliet saņemsies, manuprāt, aizvadīs ļoti līdzvērtīgas spēles ar komandām “Veterāni” un “Veina”. Šīs piecas komandas pirmajā posmā sevi labi parādīja. Arī pārējās vienības var sagādāt pārsteigumu — Jēkabpils spēlētāji no komandas “JFK”, pašmāju futbolisti “Rastafari” un “Pļaviņas”. Pļaviņieši vasaras turnīrā visiem zaudēja, taču ceturtdaļfinālā izkonkurēja skrīveriešus. Tas tikai pierāda to, ka ikviena komanda var pārsteigt. Pirmais posms man ļoti patika, visas spēles bija skatāmas, spēlētāji guva daudz vārtu. Pārsteidza komanda “Veina”, puiši ar 4:0 pārspēja skrīveriešus. Cerēju, ka “Veterānu” futbolistiem spēlētāji sagādās mazliet vairāk galvassāpju. Salīdzinot ar pagājušo gadu, “Veinas” spēlētāji ir ļoti progresējuši. Puiši vairs neraustās no raženajiem pretiniekiem, viņi ir gatavi spēlēt tādu futbolu, ko es saucu par angļu futbolu — “ar gaļu”, pacīnoties, paraustot un ejot pretiniekam pretī. Puiši ir auguši, un rezultāts neizpaliek. Kā jau jauni puiši, viņi spēlēs demonstrē dinamiku un ātrumu. To, cik spēcīgi ir jaunie futbolisti, parādīs “Veinas” tikšanās ar “Poilas” un “Kokneses sporta centra” futbolistiem. Arī šīs komandas laukumā izceļas ar ātru un dinamisku spēli.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.