Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Tūrisms attīstās, bet vēl ir, kur augt

Tūrisma nozare jaunajā Aizkraukles novadā attīstās, rodas jauni piedāvājumi, taču vēl ir iespējas, kur augt, un, iespējams, jau šajā sezonā sagaidīsim arī jaunus piedāvājumus — tādi secinājumi radušies pēc tūrisma jomas datu apkopošanas sešos novados, kas nu apvienoti vienā.
Jaunā gada sākumā darbu sāka Aizkraukles novada pašvaldības Tūrisma nodaļa, kuras darbinieki apkopojuši datus, ar ko tad esam bagāti jaunajā kopīgajā novadā tūrisma jomā. Ar aktuālāko šajā nozarē nesen tiešsaistes sanāksmē tika iepazistināti arī novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji.
Jaunā Tūrisma nodaļa mājvietu radusi Kokneses tūrisma informācijas centrā, un par tās vadītāju apstiprināta Anita Šmite. Viņa pastāstīja, ka nodaļas galvenais mērķis ir sekmēt tūrisma attīstību, veicinot kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu un tūrisma objektu popularizēšanu. Novadā darbosies četri tūrisma informācijas punkti — Aizkrauklē, Skrīveros, Pļaviņās un Jaunjelgavā. Aizkraukles punktā darbu turpina Līga Ciematniece. Tā kā Pļaviņās un Skrīveros tūrisma darba organizatori darbu neturpināja, tika izsludināta pieteikšanās vakantajām vietām. Pļaviņās šo darbu veiks Zaiga Vonda, Skrīveros amats joprojām ir vakants.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.