Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Trim Aizkraukles novada skolām meklē jaunus direktorus

Noslēdzot šo mācību gadu, direktoru maiņa paredzēta trīs skolās Aizkraukles novadā — Aizkraukles pagasta sākumskolā, kā arī Skrīveru vidusskolā un Daudzeses pamatskolā. Izsludināta pieteikšanās šiem amatiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Staburags” jau informēja, ka darbu atstāj ilggadējā Aizkraukles pagasta sākumskolas direktore Janīna Zolotorenko. Šādu lēmumu pieņēmis arī Daudzeses pamatskolas direktors Valdis Puida. Viņš atzīst, ka jau iepriekš izlēmis, ka šis būs pēdējais darba gads vadītāja amatā. Daudzeses skolu viņš vada teju 35 gadus — no 1987. gada 17. oktobra. Pirms tam strādājis par sporta skolotāju un kādu laiku bijis stadiona pārzinis sporta bāzē “Vārpa”.

— Skolas dzīve ir interesanta, un nekad nevar pateikt, ka būs tieši tā, kā esi iecerējis, un tas izdosies. Mans lielākais gandarījums ir, ka izdevies noturēt skolu šajos grūtajos laikos, un tā ir vieta, kas bijusi vajadzīga gan skolēniem, gan viņu vecākiem un kā darbavieta. Kaut kas izdevies, kaut kas nē, un tagad jādod vieta jaunajiem, kuri domā un strādā citādāk. Paaudžu maiņa ir vajadzīga. Pēdējos gados Daudzeses pamatskolā ir trīs gados jaunas skolotājas, un prieks skatīties, kā visi strādā, — saka Valdis Puida. Vai viņš turpinās darbu kā skolotājs, vēl esot apspriežams.

No jaunā mācību gada A. Upīša Skrīveru vidusskolu vairs nevadīs Aldis Rakstiņš, kurš arī ilgstoši strādājis šajā skolā un vadījis to no 1994. gada oktobra. Viņa vadībā daudz paveikts mācību kvalitātes veicināšanā, skolas attīstībā, sakārtojot ēku, telpas un apkārtni.

Aldis Rakstiņš atzīst, ka pieņēmis šādu lēmumu, izvērtējot savu veselību. Iespējams, viņš paliks strādāt skolā par sporta skolotāju. Kurš būs jaunais vidusskolas direktors, jāizvērtē un jālemj novada domes atbildīgajām amatpersonām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.