Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Trenējas glābšanas darbos uz ūdens (fotogalerija)

15. maijā Latvijā oficiāli atklāta peldsezona. Katru gadu, līdzko siltāks laiks, ugunsdzēsēji glābēji steidzas palīgā nelaimē uz ūdens nokļuvušajiem, tādēļ aizvadītajā nedēļā Aizkraukles daļas ugunsdzēsēji glābēji piedalījās nodarbībās uz ūdens, lai peldsezonas sākumā atsvaidzinātu iemaņas glābšanas darbos uz ūdens. Mācībās piedalījās arī “Staburags”.
Mācības pārtrauc ugunsnelaime
Aizkraukles Valsts ugunsdzēsības un glābšanas daļas (VUGD) vīriem mācības uz ūdens notiek Daugavā pie pilsētas kultūras centra. Šī vieta ir praktiska vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem — tā ir tuvu VUGD daļai, un izsaukumu gadījumā glābēji var ātri steigties palīgā. Tieši šāds scenārijs piepildījās trešdien. Laiva jau bija ūdenī, kad rācijā atskanēja izsaukums. Pirmā ekipāža uzreiz devās ceļā, palikušie nostiprināja laivu un veica citas darbības, lai nepieciešamības gadījumā bez kavēšanās varētu izbraukt. Seces pagastā vienstāva neapsaimniekotu dzīvojamo māju 100 m2 platībā bija pārņēmušas liesmas, dzēšanas darbi prasīja ne tikai Aizkraukles, bet arī Jaunjelgavas VUGD daļas ugunsdzēsēju glābēju rīcību, tādēļ mācības nācās pārtraukt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.