Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Top jaunas identitātes zīmes

ZELTĪTE ODIŅA (no kreisās) un Guna Baltace no biedrības “Ērberģietes” ar Ērberģes identitātes zīmi, kurā attēlotas Marijas tilta margas un gaiļa spalvas no barona Hāna cepures. Foto no “Sēlijas salām”.

Turpinās kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” īstenotais projekts “Kopienas izaugsmes katalizators. Identitāte”, kurā pērn tapa identitātes zīmes 26 Sēlijas kopienām.

Tās apkopotas izdevumā “Sēlijas kopienas albums”, kurā ir arī Ērberģe, Pilskalne un Nereta. Turpinoties iesāktajam un paplašinoties kopienu saimei, savas zīmes taps arī Jaunjelgavai, Zalvei un Sunākstei.“Sēlijas salu” sabiedrisko attiecību un tūrisma speciālists Jānis Dzimtais pastāstīja, ka paredzēts izdot otro “Sēlijas kopienas albumu”, kurā pievienosies jaunās kopienas ar tās zīmēm. Pirms to izveides notiek tikšanās ar vietējiem iedzīvotājiem, lai uzzinātu, ar ko katra vieta izceļas, kas tai īpašs un saistītu citus, kādas ir nākotnes ieceres. Pēc šīm intervijām māksliniece Daina Alužāne veido zīmes. Tās atveidotas uz plāksnes, ko var izvietot sev vēlamā vietā, kā arī izmantot kā vietas pazīstamības zīmi. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.