Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Tikšanās ar iedzīvotājiem Iršos. Ja nav naudas, jādomā radoši

Irši ir Aizkraukles novada malā, bet šo pagastu grūti nepamanīt tā darbīgo cilvēku dēļ. To arī uzsvēra Aizkraukles novada domes vadība, speciālisti un deputāti kārtējā tikšanās reizē, kas šoreiz bija Iršos.
Visu varēs, risinās un pārsteigs
Kā allaž, sākot tikšanos, uzrunas vārdus teica Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, atzīstot, ka ir vietas, kur viņi uzņemti dažādi, arī agresīvi, izsakot savas dusmas un negācijas, bet citviet sagaidīti labvēlīgi, jo sadzīvošana pēc teritoriālās reformas nav vienkārša. Irši ir pagasts, ar ko vienmēr patīkami sadarboties.
— Kad pakalpojumu centra vadītājai Lāsmai Ružai-Riekstiņai jautā par problēmām, viņa atbild, ka tādu nav. Pagastā ir tik saliedēta iedzīvotāju kopa, ar izteiktu piederības izjūtu šai vietai, izveidotas biedrības, risinot jautājumus un atvairot jebkuru apdraudējumu. Cilvēki var “uzburt” pasākumu gluži no nekā, iesaistot tajā visu sabiedrību. Tādus mēs jūs, Iršus, redzam no Aizkraukles — atsaucīgus, optimistiskus un pozitīvi noskaņotus, kas visu varēs, izdomās, kā risināt, un patīkami pārsteigs, — teica Leons Līdums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.