Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Tiesnesei Inārai Gardai piešķir valsts apbalvojumu – Atzinības krustu

Ināra Garda, Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamenta senatore.
Foto no Augstākās tiesas mājas lapas

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2022. gada 17. oktobrī nolēma atbilstoši par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamenta senatori Ināru Gardu no Aizkrukles.

Ināra Garda deviņus gadus strādājusi Aizkraukles rajona tiesā par tiesnesi un tiesas priekšsēdētāju, deviņus gadus – Zemgales apgabaltiesā par tiesnesi un apgabaltiesas priekšsēdētāja vietnieci, trīs gadus par tiesnesi Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātā. Kopš 2008. gada Ināra Garda ir Augstākās tiesas senāta Civillietu departamenta senatore. Jau mācoties 9. klasē Ināra skaidri zināja, ka grib kļūt par juristi. Savu karjeru viņa sāka kā izmeklētāja, bet tiesneses darbā aizvadīti vismaz 30 gadi. Kā nozīmīgāko sasniegumu karjerā viņa min senatores amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu godprātīgo, nozīmīgo darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību.

Valsts apbalvojumus saņem izcilas personības visdažādākajās jomās no visas Latvijas. Tie ir mediķi, kuri drosmīgi un pašaizliedzīgi rūpējās par sabiedrības veselību un drošību Covid-19 pandēmijas apstākļos, izcili kultūras darbinieki, Nacionālo bruņoto spēku karavīri un zemessargi, robežsargi un Valsts drošības dienesta un Valsts policijas amatpersonas, kuras sargā mūsu valsts drošību, tiesu sistēmas pārstāvji, zinātnieki, skolotāji, uzņēmēji, veterinārārsti, lauksaimnieki, pašvaldību darbinieki, vēsturiskās atmiņas un kultūras mantojuma kopēji un sabiedriskie darbinieki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.