Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Līdz 19.maijam Seces pagasta iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt savā dzīvesvietā

Tehnisku iemeslu dēļ līdz šī gada 19.maijam Aizkraukles novada Seces pagasta iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs saņemt pēc pieprasījuma pie pastnieka savā dzīvesvietā vai apmeklēt tuvāko pasta pakalpojumu sniegšanas vietu – pasta centru Aizkraukle Bērzu ielā 1, pirmdienās – piektdienās no plkst. 8 līdz 18. Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu savā dzīvesvietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Bez iepriekšēja pieteikuma Seces iedzīvotāji šajā periodā sūtījumus varēs saņemt pasta centrā Aizkraukle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences – vēstules, pastkartes, bandroles – un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, komercpreču iegādi u.c.

Ar pastnieka starpniecību Seces pagasta iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu savā dzīvesvietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot pasta centru Aizkraukle Bērzu ielā 1, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 18.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seces pagasta iedzīvotāji šajā periodā pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma var saņemt pasta centrā Aizkraukle vai jebkurā citā pasta nodaļā.

“Latvijas Pasts” atvainojas Seces pagasta iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.