Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Tas nav stāsts par sportu, tas ir stāsts par dzīvi. Dokumentālā filma “Patrīcija” saviļņo skatītājus sportistes dzimtajos Vecbebros

Dokumentālā filma “Patrīcija”, kas veltīta Latvijas labākajai distanču slēpotājai Patrīcijai Eidukai no Vecbebriem, pārpildītajā skatītāju zālē viņas dzimtajā pagastā noteikti vienaldzīgu neatstāja nevienu. Pēc filmas noskatīšanās cilvēki stājās garā rindā, lai sveiktu Patrīciju un viņas mammu Anitu ar pirmizrādi, pasniegtu ziedus un pateiktu paldies.
Noskatīties vairāk nekā stundu garo filmu mierīgi, bez emocijām nebija iespējams. Tā atstāja dziļu iespaidu un vēl ilgi neizgāja no prāta. Ar to pārcilvēcisko darbu, kas ieguldīts ceļā uz panākumiem, gribasspēku un apņēmību. Sviedriem un pūlēm, brīžiem nežēlīgo attieksmi pašai pret sevi. Ar salā sastingušiem pirkstiem, ar trīcošām kājām pēc finiša, ar asarām un smiekliem. Un jā, tas nav stāsts par sportu, tas ir stāsts par dzīvi, par attiecībām un attieksmi. Par to, cik liela nozīme ir ģimenei un tiem cilvēkiem, kas mums ir blakus, par to, ka vienīgais cilvēks, kuram grūtā brīdī būtu tevi jāatbalsta, pagriež muguru un aiziet, par tuvinieku zaudējumu un izvēli, kā dzīvot un ko darīt tālāk.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.