Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Talkā Sunākstes mācītājmuižas parkā sakopj terases un iezīmē jaunā ceļa vietu

Pēc pāris gadu pārtraukuma, kas radās pandēmijas dēļ, sestdien Sunākstes mācītājmuižas parkā atkal notika lielā sakopšanas talka. To organizēja Stendera biedrība un Sunākstes luterāņu baznīcas draudze. Tradicionāli pasākums sākās ar pulcēšanos baznīcā, kur Stendera biedrības valdes loceklis profesors Pēteris Stradiņš iepazīstināja ar projektu — skulpturālā ansambļa “Gaismas vārti” izveidi Sunākstes mācītājmuižas parkā.
Sunākstes baznīcā pēc plāna bija paredzēta arī tēlnieka un skulpturālā ansambļa “Gaismas vārti” autora tēlnieka Ojāra Feldberga stāstījums par šo projektu, bet diemžēl viņš pasākumā nevarēja ierasties. Stendera biedrības valdes loceklis profesors Pēteris Stradiņš savā stāstījumā norādīja, ka domubiedru grupa ar šo projektu nodarbojas jau trešo gadu un sākotnēji skulptūras nosaukums bija iecerēts kā “Sēlijas sirds”. (“Staburags” par projektu “Gaismas vārti” rakstīja 6. maija numurā.)

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.