Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Svētkos pie gostiņietes Dainas Kūlaines mājas vienmēr plīvo karogs

Dainas kundzi daudzi atceras kā skolotāju Pļaviņu vidusskolā, kur viņa meitenēm mācīja mājturību, ko savulaik dēvēja par darbmācību. Pacietīga, iecietīga, darbīga un mierīga — tādu viņu atceras skolnieces. Lai arī jau daudzus gadus viņa vairs nestrādā, Dainu Kūlaini vairums joprojām uzrunā par skolotāju.
Pļaviņu vidusskola Dainai bijusi pirmā un vienīgā darbavieta pēc Liepājas augstskolas beigšanas. Atgriezusies savā dzimtajā vietā un skolā, ko pati beigusi. Izvēlējusies mācīt tik radošu un reizē praktisku mācību priekšmetu kā darbmācība. Par savām skolniecēm skolotāja teic, ka visas bijušas labas, un neviena problēmas nav sagādājusi. Lai mācītu citus, pašai arī vajadzējis prast dažādus rokdarbus. Dainas kundze atzīst, ka tā ir — šuvusi, izšuvusi un adījusi, vienīgi nav audusi. To visu mācījusi arī skolā, un viņai nav bijusi tāda skolniece, kas kaut ko no tā nav iemācījusies.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.