Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sveika, mana mīļā Izabella!

Ilustrācija no istockphoto

Tu nu gan mūs visus pamatīgi izjokoji! Man jau nu gan varēji pateikt, kur esi devusies. Tevis dēļ es gandrīz sanaidojos ar savu otro labāko draudzeni Zentu. Pagājušajā piektdienā Zenta atsūtīja man īsziņu ar tekstu: “Atradusies.” Es viņai pretī: “Citreiz būsi gudrāka, vakarā bez siksniņas ar telefona numuru nelaidīsi skriet.” Šī man pretī: “Dullā muša, kā tad es viņai to siksniņu uzlikšu?” Es atkal pretī: “Imants lai pietur!” Zenta man pretī: “Tu jau ar savām idejām pārspēj pat Šleseru!” Viss noskaidrojās, kad arī es saņēmu avīzi “Staburags”, jo Zentai to piegādā no rīta, bet man pēcpusdienā. Izrādās, nav pazudis un atradies Zentas Mopsis, bet gan Zentas iemīļotā žurnāliste. Zenta solījās pat avīzi nepasūtīt, jo tās krustvārdu mīklas esot pārāk sarežģītas viņas vecajai galviņai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mans Georgs sācis daudz dzert pienu, jo vajagot tukšās piena pakas, lai iesētu sēklas. Vai tad par to nevarēja domāt jau rudenī?

Tu pieskati labi to “puķi”! Indriķa gada vīrišķi ir pieprasīti uz izķeršanu. Raidījumā “Cita lieta” meklē vīrišķus līdz 85 gadiem, ja ir nedzērājs un ar autovadītāja tiesībām. Es savas paziņas mājās neaicinu, nekad neko nevar paredzēt. 1. aprīlī Georgu izdevās labi “piemānīt”. Teicu, ka ar 1. aprīli indeksēs pensijas. Viņš noticēja.

Ar sveicienu

Berta

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.