Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Svarīgi saglabāt un nepazaudēt savas cilvēciskās vērtības

Šogad varēja just, ka lielajā novadā Iršu pagasts ir nomale, ne vienmēr tiekam pamanīti un sadzirdēti. Kokneses novadā bijām lutināti, bet lielajā novadā ir grūtāk izcelties, kas uzdzen tādu kā nostalģiju pēc pagātnes. Nākotnē, visticamāk, gaidāmas lielas pārmaiņas. Ja aizvērs mazās skolas, tas ietekmēs pagastu dzīvi, kur tās bija dzīvības impulss ilgus gadus. Mazliet biedē iespējamie nākotnes notikumi, bet mēs cenšamies stāvēt uz savām kājām, būt patstāvīgi un turēties pretī izaicinājumiem un grūtībām. Svarīgi dzīvot un strādāt tā, lai nebūtu baiļu un nedrošības izjūtas savā vidē. Laiki ir dažādi, dzīvē ir gan kāpumi, gan kritumi. 2023. bija darba panākumu gads. Esam ražīgi strādājuši, sevi stiprinājuši un no nākotnes nebaidāmies. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.