Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Svarīgi saglabāt klātieni. Pļaviņu un Kokneses apvienības pārvalžu izglītības speciālistes Ilonas Lazdas pārdomas

Drīz būs jau mēnesis jaunajā mācību gadā, laiks pagājis ļoti ātri. Bijām ļoti noilgojušies pēc klā­tienes mācībām un ar lielām cerībām tās arī sākām. Pēc pirmajām nedēļām mācību iestādēs gan atklājās pirmie saslimšanas gadījumi ar Covid-19, vairākas klases Aizkraukles novadā devās karantīnā uz divām nedēļām. Tas ir Slimību profilakses un kontroles centra noteikts laiks, ko ievērojam. Citādāk darbs turpinās veiksmīgi. Lielākā daļa skolotāju ir vakcinēti, un konkrēti Pļaviņās ir izglītības iestāde, kur darbinieki vakci­nējušies simtprocentīgi. Tas dod lielāku drošības izjūtu, jo infekcija diemžēl turpina cirkulēt. Ir, protams, skolotāji, kuri kategoriski atsakās no vakcinēšanās, nelīdz nekādi argumenti. Cilvēkam pašam nav pārliecības, ka tas nepieciešams, tikai vairāk ieklausās radu vai draugu ieteikumos par pretējo.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.