Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Svarīgākais, ko zināt pirms saules paneļu uzstādīšanas

Ja Jūs interesē saules paneļu uzstādīšana, pirms šī lēmuma pieņemšanas ir svarīgi izvērtēt vairākus aspektus un veikt lielāku izpēti, lai salīdzinātu vairākus variantus. Raksta turpinājumā vairāk par to, ko ņemt vērā pirms saules paneļu iegādes un uzstādīšanas.

Ieguvumi, ko sniedz saules paneļu uzstādīšana

Saules paneļu uzstādīšana sniedz vairākus būtiskus ieguvumus:

  • Tas ir veids, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas;
  • Uzstādot saules paneļus, pieaug arī nekustamā īpašuma vērtība;
  • Saules paneļi ir videi draudzīgi;
  • Šai sistēmai ir mazas uzturēšanas izmaksas.

Ar ko jārēķinās?

Apsverot saules paneļu iegādi, ir jārēķinās ar augstām sākotnējām izmaksām. Saules paneļu cena atkarīga no vairākiem faktoriem – gan izvēlētā paneļu veida, gan iegādes vietas. Tomēr, lai nodrošinātu labu ilgtermiņa rezultātu, saules paneļu cena nav vienīgais faktors, kas jāvērtē. Svarīga ir arī kvalitāte un atbilstība konkrētās mājsaimniecības prasībām.

Jāizvērtē arī tasd, vai uz ēkas jumta ir pietiekami daudz vietas saules paneļu uzstādīšanai. Laba alternatīva ir saules paneļu uzstādīšana uz zemes. Konsultējieties ar pieredzējušiem speciālistiem, lai piemeklētu labāko risinājumu tieši Jūsu situācijā.

Kopumā saules paneļi ir lieli un pamanāmi, tādēļ jādomā ne tikai par to uzstādīšanai atbilstošu vietu, bet arī par estētiskajiem aspektiem. Te gan jāpiebilst, ka šobrīd ir pieejami dažāda veida saules paneļi, tādēļ ikviens var atrast savām vajadzībām un gaumei atbilstošu risinājumu.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” – kvalitatīvi saules paneļi

Vai ari Jums ir aktuāla saules paneļu uzstādīšana? Ieskatieties uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” interneta vietnē www.be.lv un izvēlieties kvalitatīvu, savām prasībām atbilstošu risinājumu.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā un vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums mūsu valstī. Šajā nozarē uzņēmums strādā jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpst Würth grupā.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ne tikai nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei, telekomunikācijām, bet uzņēmuma viena no jaunākajām darbības jomām ir arī saules paneļu un parku ierīkošana. Vairāk informācijas www.be.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.