Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Svarīga iedzīvotāju ieinteresētība un atbalsts

Esmu atgriezusies dzīvot dzimtajā Vietalvas pagastā, un šobrīd lielākā aktualitāte — iecerētā nolietoto dzelzceļa gulšņu pārstrāde. Par šo projektu ir daudz neskaidrību, tāpēc svarīgi, ka iedzīvotāji aktīvi iesaistījušies, jo jautājumu pagaidām ir vairāk nekā atbilžu. Jāraugās, kā viss virzīsies tālāk un jāseko visam līdzi. Pati apzinos, ka šī nav joma, ko labi pārzinu, tāpēc šajos jautājumos vairāk paļaujos uz tiem, kuriem ir labākas zināšanas. Skaļi runāt jau dažkārt ir vienkāršāk, tomēr jāzina, par ko runāt. Tiesa, vairāk diskutējot, arī rodas lielāka izpratne un ir informācija, tāpēc diskusijas kopumā ir labas un nepieciešamas. Pirmkārt, jau tāpēc, ka tās parādīja - sabiedrībai nav vienalga, kas notiek viņu pagastā, tā spēj vienoties kopīgam viedoklim un darbībai, iziet no savas ierastās vides un rīkoties. Lai arī dažkārt šķiet, ka laukos jau nekas nenotiek, cilvēku maz, tomēr, risinot problēmas, redzam, ka ir gan iedzīvotāji, gan viedoklis un var darboties kopīgi. Otrkārt — tas mūs izglīto, neatkarīgi no tā, kā tas viss izvērtīsies. Tas varētu būt arī kā piemērs citām pašvaldībām, kā darīt un kā nedarīt. Labā vai sliktā nozīmē, no šīs situācijas mācīsies visi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.