Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Supervaroņa apmetņa vietā ugunsdzēsēja forma

Kristaps Matulis divos gados gūst ievērojamu darba pieredzi
Aizkrauklietis Kristaps Matulis, iestājoties darbā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, piepildījis savu bērnības sapni. Pēc divu gadu piepildīta un intensīva darba Kristaps saņēmis VUGD Zemgales reģiona brigādes Pateicību.
Izsaukumu talismans
— Kristap, kādēļ tāda profesijas izvēle?
— Ugunsdzēsējs glābējs esmu divus gadus. Tas bija mans sapnis kopš zēna gadiem. Gāja laiks, un dzīve ieviesa savas korekcijas. Vispirms sieva izmācījās, viņa strādā medicīnas jomā — ir maiņu darbs. Domājām, ka nespēsim apvienot divus maiņu darbus ar ģimenes dzīvi, bērnu audzināšanu. Vienā brīdī izlēmām, kā būs, tā būs, un es piepildīju savu sapni — izmācījos un kļuvu par ugunsdzēsēju glābēju.
Daži tēva draugi bija ugunsdzēsēji, kad biju mazs, viņi viesojās mūsmājās, un es klausījos dažādus piedzīvojumu stāstus. Man tas likās tik forši! Ugunsdzēsēja glābēja darbā mani vilina adrenalīns, nekad nezini, kas tevi sagaidīs. Darbs ir labs, es varu palīdzēt cilvēkiem. Ugunsdzēsēja glābēja darbs ir jāmīl, jo bagāts ar to nepaliksi. Šeit ir tikai motivēti, ieinteresēti cilvēki, kam tas ir aicinājums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.