Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sunākstē slēdz vienīgo veikalu

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā nedēļā redakcijā saņēmām zvanu no kāda sunākstieša, kurš interesējās, vai runām par vienīgā vietējā veikala slēgšanu ir pamats. Kā izrādās — jā, šodien Sunākstes veikals “Elvi” pircējus apkalpo pēdējo reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sunākstes pagasta pakalpojuma centra vadītāja Ināra Vītola uzskata, ka viens no iemesliem, kādēļ veikals pārtrauc savu darbību, ir sliktais ceļu stāvoklis. Uzņēmējam tie rada apgrūtinājumus un zaudējumus. Šobrīd nav signālu, ka vietā varētu atvērt kādu citu veikalu. Iegādāties nepieciešamo sunākstieši varēs, izmantojot autoveikalu pakalpojumus. Jau ilgāku laiku Sunākstē divas reizes nedēļā, otrdienās un piektdienās, un Zilkalnes apkaimē trešdienās un sestdienās piestāj autoveikals. Tagad šo grafiku papildinās SIA “Aizkraukles sabiedrība” autoveikala izbraukumi pirmdienās.

Sunākstes veikals “Elvi” bija SIA “Aizkraukles sabiedrība” franšīze. Tās valdes priekšsēdētāja Gaida Derbeņeva atzīst, ka veikals bija nerentabls, tādēļ to nācies likvidēt. “Neesam priecīgi, ka veikalu nākas slēgt, bet tas bija nerentabls. Lai gan uz Sunāksti jau viens autoveikals brauc, piedāvājām arī savu, lai cilvēkiem biežāk ir iespēja iegādāties nepieciešamo. Esam ielikuši sludinājumu par šo telpu pārdošanu. Varbūt ir kāds spēcīgāks tirgotājs, kas var ieguldīt veikala darbībā. Cerībā, ka tāds uzrādīsies, veikala telpās atstājām iekārtas. Lai potenciālajam uzņēmējam ir iespēja uzreiz sākt strādāt,” informē Gaida Derbeņeva un piebilst, ka uzņēmējdarbībai sāpīgu triecienu deva pandēmija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.