Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sunākstē atkal atvērts veikals

Šodien Sunākstē atvērts pārtikas veikals “Veicis”. Ar radu un draugu atbalstu, lielu pieredzi tirdzniecībā, drosmi un gaišu skatu nākotnē saimniece Laima Jaškova savam uzņēmumam redz perspektīvu.
Teju gads būs apkārt, kā Sunākstē aizvēra vienīgo pārtikas veikalu. Līdz šim tuvākās vietas, kur iegādāties pārtiku, bija Daudzeva, Sala vai Viesīte, kā arī tur kursējošais autoveikals.
“Kas tad cits, ja ne es,” saka drosmīgā uzņēmēja, kas šajos ekonomikā skarbajos apstākļos uzdrošinājusies atvērt savu veikalu, turklāt tālu no pilsētas. Par sunākstieti Laima sevi sauc jau 34 gadus, bet pirms tam laiks pagājis Vietalvas un Odzienas pusē. Viņa teic, ka patīkot izaicinājumi. Līdz atvērt savu uzņēmumu, strādāja par pārdevēju šīs puses autoveikalā, bet gribējās pārmaiņas. Apspriežoties ar ģimeni, lēmums nāca viegli un ātri. Ātri atrisinājās arī telpu jautājums — iepriekšējie īpašnieki — SIA “Aizkraukles sabiedrība” — ēku pārdeva. Veikala darbinieku skaits nebūs liels: trīs — divas pārdevējas un saimniece.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.