Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sumināti Zemgales Plānošanas reģiona uzņēmēji. Aizkraukles novadā balvas ēdinātājiem un mēbeļu izgatavotājiem

Aizkraukles novada pašvaldības pārstāvji sveica SIA “IMIga” valdes locekli Ingūnu Grandāni (trešā no kreisās) . Imanta Kaziļuna foto

Piektdienas vakarā Rundāles pils Baltajā zālē pulcējās Zemgales Plānošanas reģiona 18 uzņēmumu pārstāvji, lai saņemtu tradicionālo balvu “Gada uzņēmējs Zemgalē”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Aizkraukles novada pasākumā jauno uzņēmēju grupā sveica SIA “Dainiko” — Kristapu Kovaļevski un Niklāvu Vingri. Viņi izgatavo mēbeles, kas veicina bērnu dabisko attīstību un izaugsmi. Īpašais gada mazais/mikro uzņēmums novadā — SIA “Rozīne” jeb citkārt pazīstams kā “Skrīveru mājas saldējums”. Pasākumā to pārstāvēja Lelde Sotniece un viņas brālis Mārtiņš. Vidējo un lielo uzņēmumu vidū balvu saņēma kafejnīca “Panna” un tās īpašniece, SIA “IMIga” valdes locekle Ingūna Grandāne.

No Bauskas novada balvu saņēma SIA “Mkrestorāns”, “Stelpes mineral water” un “Vizulo”. Dobeles novadā uzņēmumi “Fenneks”, kas darbojas zem zīmola “BergiFood”, “Dream” un “Latvia Packing”. No Jelgavas pilsētas uzņēmēju vides šogad sumināja SIA “Brokastu Māja”, SIA “Agerona” un SIA Jelgavas tipogrāfija”. No Jelgavas novada — SIA “Sajūtu māja”, uzņēmēju Edgaru Gūtmani un SIA “WWL Houses”. Jēkabpils novads šajā reizē bija īpaši izcēlis SIA “Botanical shaman”, “Kapačmuiža” un “Easywood”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.