Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Strādājošajiem jauniešiem jāapzinās, ka jāmaksā nodokļi

Uzskatu, ka strādājošiem jauniešiem ir jāapzinās, ka visi cilvēki, kas strādā, maksā nodokļus, tā nu tas vienkārši ir, tāpēc nevajadzētu būt nekādiem izņēmumiem. Jauniešiem pašiem būtu jāiemācās rēķināt līdzi savām finansēm un tās plānot, varbūt lieku reizi jāizlaiž gājiens uz veikalu, ja nekas svarīgs tiešām nav nepieciešams, un tad arī būtu jūtama sava budžeta atšķirība. Taču, skatoties kopskatā uz visu iniciatīvas mērķi, tas ir nepārdomāts — dodot jauniešiem nodokļa atvieglojumu, tiks dota tikai lielāka naudas summa, ko iztērēt nelietderīgām lietām, jo ne katram jaunietim ir skaidrs, kā vispār ar naudu apieties, vairums nemaz nedomā par nākotni, tādējādi jaunieši tiktu pieradināti pie lielākiem tēriņiem, “labākas dzīves”, bet, sasniedzot 26 gadu vecumu, šis burbulis tiktu pārplēsts un lielai daļai tas radītu grūtības, kas varētu rezultēties vēl graujošāk nekā, ja tās būtu pārvarētas, jau esot jaunietim. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.