Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Starptautiskā izstādē gūst labus kontaktus

Ingrīda Gavare (no labās) sarunā ar izstādes apmeklētājiem. Foto no Ingrīdas Gavares albuma

Septiņi Zemgales uzņēmēji piedalījās starptautiskā dizaina, arhitektūras un amatniecības izstādē “Oslo Design Fair” Norvēģijā, kas notika saistībā ar Zemgales plānošanas reģiona īstenoto projektu “Uzņēmējdarbība Zemgalē”. Aizkraukles novadu izstādē pārstāvēja SIA “Woodprint” (“Skrīveru galdniecība”) zīmols “SG Home decor” ar cēlkoka mazām mēbelēm un dizaina priekšmetiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde bija iekārtota trīs hallēs — arhitektūra, interjers un dārzs, un dalībniekiem bija iespēja ne tikai parādīt sevi, bet arī redzēt citu dizaineru veikumu, uzzināt nozares tendences un iepazīt skandināvu gaumi. Zemgales dizaineriem bija savs stends “Zemgale design” — pelēkā tonī ar gaišiem podestiem, kas izcēla uzņēmēju darbus.

“Skrīveru galdniecības” valdes locekle Ingrīda Gavare stāsta, ka izstādē galvenokārt bija Ziemassvētkiem piemērotas lietas — dekori, svečturi, trauki, tekstils un citi priekšmeti. Skrīveriešu piedāvātās svečturu mājiņas lieliski tur iederējās. Tā kā stenda vieta bija ierobežota, katram dalībniekam bija neliels klāsts darbu. Tiem bija pievienoti QR kodi, ko noskenējot, izstādes dalībnieki varēja gūt informāciju par visu konkrētā uzņēmēja ražoto produkciju.

— Mana iepriekšējā darba pieredze saistās ar eksportu, esmu piedalījusies šādās izstādēs, kas uzņēmumam ir laba pieredze. Skandināvijā ir ierasts rudenī rīkot izstādi Ziemassvētku priekšmetiem un ziemā — Lieldienām, lai tirgotāji varētu sagatavoties, laikus izvēlēties un iegādāties preces. Izstādē Oslo varēja redzēt skaistas un interesantas slietas, un cilvēki interesējās arī par mūsu produkciju. Rasti vairāki labi kontakti ar atsevišķiem tirgotājiem, un ceram uz sadarbību, jo arī mūsu ražotnē sākusies gatavošanās Ziemassvētkiem, — saka Ingrīda Gavare.

Projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” paredzētas vēl divas dalības starptautiskās nozaru izstādēs, kas būs 2023. un 2024. gadā. Šī gada nogalē izsludinās pieteikšanos nākamajām aktivitātēm Norvēģijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.