Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Stājies spēkā spriedums bijušajam “Ziedugravu” direktoram. Sabiedriskais darbs un kompensācijas piedzīšana.

Pirms trijiem gadiem, 2019. gada sākumā, Skrīveru novada pašvaldība vērsās Valsts policijā par bijušā Skrīveru sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktora Aināra Arnīša darbībām un lūdza sākt kriminālprocesu. Šogad janvāra otrajā pusē Augstākā tiesa noraidīja kasācijas prasību un stājās spēkā otrās instances spriedums — bijušajam direktoram sods jāizcieš, strādājot sabiedriskā labuma darbu, jāatmaksā daļa no savām vajadzībām iztērētās pašvaldības naudas, kā arī gadu viņš nevarēs ieņemt amatu valsts vai pašvaldības iestādē.


p>Skrīveru novada dome sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktora amatā Aināru Arnīti iecēla 2015. gada 1. jūlijā. Pēc četriem gadiem dome saņēma kārtējo ziņu par to, ka aprūpes centra direktors darba laikā ir alkohola reibumā — viņa organismā konstatēja 2,69 promiles alkohola, un līdz ar to pašvaldība lēma par direktora atstādināšanu no amata. Savukārt disciplinārlietu sāka saistībā ar

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.