Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Staburaga pagastā nelegāli izgāž atkritumus

Redakcijā saņēmām zvanu no kādas Staburaga pagasta iedzīvotājas (vārds, uzvārds zināms), kura saskārusies ar nelegālo atkritumu izmešanu uz savas zemes. Šis ir jau otrais incidents apkaimē pāris mēnešu laikā. Zvanītāja ir vērsusies visās attiecīgajās instancēs, informējusi pagasta vadību un policijas darbiniekus. Vai šo piemēslošanu var apturēt?
Zvanītāja stāsta, ka viena kaudze nelegālo atkritumu izmesta uz viņas zemes, otra — uz kaimiņu. Pēdējā reizē sievietes meita manījusi baltu mikroautobusu, bet nodomājusi, ka tie ir jaunie kaimiņi. Tikai nākamajā dienā acīm pavērās nepatīkams skats — kaudze ar nelegāli izmestiem atkritumiem. Lielākoties tās bija automašīnu atliekas — paneļi, sēdekļi, riepas un citas daļas. Sieviete informēja policiju un vietvaru. Viņa cer, ka jautājuma aktualizēšana varētu pasargāt no līdzīgas negodprātīgu cilvēku rīcības nākotnē.Arnis Mencendorfs, Staburaga pagasta pārvaldnieks, par notikušo ir informēts un pēc novērojumiem secina, ka, visticamāk, no atkritumiem atbrīvojies kāds autoserviss. “Kāds neģēlis ir izgāzis divas kravas ar atkritumiem, kuros dominē automašīnu daļas. Gan jau tas ir kāds vietējais cilvēks — vai tad no tālienes brauktu? Piedevām ir jāzina šis ceļš, kurš ieved klusā nostūrī, nost no liekām acīm. "

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.