Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Spraiga vienības “S&A” uzvara pār “ONSC/HK Ogre” ar minimālu pārākumu

Gintas Grincēvičas foto

Aizkraukles sporta centrā aizvadīta kārtēja “SynotTip” handbola virslīgas spēle, kurā pašmāju vienība “S&A” spraigā cīņā ar 30:29 pārspēja pretiniekus, komandas “ONSC/HK Ogre” spēlētājus.

Spēles sākumā savas izdevības veiksmīgāk realizēja skrīverieši, pēc 15 minūtēm atrodoties vadībā ar plus četri — 11:7, līdz puslaika pārtraukumam ogrēnieši veiksmīgi spēja atgriezties spēlē, atpūtā dodoties ar 16:18. Otrajā puslaikā neviena no komandām neieguva lielāku pārsvaru par diviem vārtiem, kas arī spēles beigās deva saspringtu galotni un minimālu uzvaru mājiniekiem. Rezultatīvākie vārtu guvēji vienības “S&A” sastāvā ar sešiem precīziem raidījumiem bija Artūrs Beļūns un Kaspars Ziediņs. Piecas reizes bumbu pretinieku vārtos raidīja Ernests Aņisimovs un Jorens Jānis Glods. Turnīra tabulā 12 komandu konkurencē abas komandas atrodas līdzās, skrīverieši šobrīd ieņem 7. vietu, ogrēnieši ir pozīciju zemāk.