Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sportistu panākumi ceļ nacionālo pašapziņu, bet diez vai radīs jaunu audzēkņu pieplūdumu sporta skolās

Mūsu sportistu panākumi radīja īpašu pacilātības izjūtu visai tautai, kas būtiski cēla mūsu visu nacionālo pašapziņu, ka arī mēs varam. Tomēr nedomāju, ka tas pēkšņi radīs lielu audzēkņu pieplūdumu sporta skolās. Tas lielā mērā atkarīgs no tā, cik daudz no tā visa nonāk ģimenēs, kāda ir to attieksme un ieinteresētība. Neapšaubāmi, panākumus pamana visi, bet cik daudzi ikdienā seko līdzi sporta norisēm? Tā ka teikt, ka tagad iedvesmoti arī citi sāks cītīgāk trenēties vai skriet divreiz ātrāk, noteikti nevar. Turpinās ikdienas darbs, katram ir savi mērķi.
Lai bērni sportotu un būtu fiziski attīstīti, manuprāt, sporta nodarbībām skolā jābūt katru dienu. Tad bērns ar laiku to uztver kā pašu par sevi saprotamu, bez kā nevar iztikt. Ja bērnam tikai reizi nedēļā jānoskrien kilometrs un vairāk nekas, tad tās viņam ir mocības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.