Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Spārni plānoti vēl garāki. Koknesiešiem nav atbilžu par projekta jēgu

Tā kā šis konkrētais projekts ir izstrādes stadijā, pašlaik nav zināms, vai Aizkraukles un Kokneses pagastos būs iespējams parku izbūvēt. VPVB konsultējoties ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Veselības inspekciju, ir saņēmis ieteikumus un sagatavojis darba versiju ietekmes uz vidi novērtēšanas programmai, kas ir specifiski pieskaņota konkrētai teritorijai.
Stāstot par iepriekš publiskoto karti, kurā iezīmēta parka teritorija Aizkraukles novadā, viņš teic, ka tā pašlaik iezīmēta lielāka nekā nepieciešams. Tas darīts ar nolūku izpētīt plašāku teritoriju, un pieļaut iespēju variēt ar turbīnu novietojumu. Līdz šim “Enviroment” praksē nav bijis projekta, kurš dzīvē tiktu realizēts precīzi, kā tā veidotājs ieplānojis. Vienmēr ir nianses, kas rodas gan no iedzīvotāju saņemtajiem iebildumiem, gan saistībā ar ietekmes uz vidi novērtējumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.