Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Šovā “Dejo ar zvaigzni” spridzina bebrēnietis Marts Puniņš

Jau vairākus svētdienas vakarus televīzijas ekrānos skatītājus iepriecina šovs “Dejo ar zvaigzni”. Dalībnieku vidū ir pieredzējušais dejotājs bebrēnietis Marts Puniņš, kurš kopā ar deju partneri aktrisi Elīnu Bojarkinu aizdejojis līdz pusfinālam.
Mājasdarbus pilda vilcienā
— Kā sāki dejot?
— Pateicoties mammai. Viņa manī saskatīja potenciālu un uzņēmās vest mani uz dejošanas nodarbībām. Man tolaik bija septiņi gadi, mācījos pirmajā klasē. Tas ir salīdzinoši vēls vecums dejošanas sākšanai, parasti pirmos soļus mācās jau četru gadu vecumā. Viss bija labi, vienīgi tolaik pārdzīvoju par noslogotību. Citi varēja spēlēt futbolu, basketbolu un apmeklēt daudzas dažādas nodarbības, kas man tolaik šķita interesantākas par dejošanu. Deju nodarbības notika trīs reizes nedēļā, pirmos gadus trenējos Koknesē pie Ingunas Kalniņas. Kad mamma manī pamanīja lielākas izaugsmes iespējas, izlēma, ka nodarbībām jākļūst nopietnākām, un es sāku apmeklēt sporta deju klubu “Aizkrauklīte”, trenējos pie pasniedzēja Aināra Kārkliņa.
Mana pirmā deju partnere bija Rita Sniedze no Bebriem, pēc tam 20 gadus mana deju partnere bija koknesiete Dana Jākobsone.
Kad mums bija aptuveni 15 gadu, sākām braukt uz deju nodarbībām “Rihtera deju skolā” Rīgā. Tas bija vecāku lēmums, viņi redzēja talantu, atbalstīja un darīja visu iespējamo, lai mums būtu iespēja izkopt dotības un augt profesionāli.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.