Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Šopavasar „Eco System“ lietotās riepas bez maksas vāks sadarbībā ar Aizkraukles KUK

Lai aktualizētu tīrākas apkārtējās vides dzīvesveidu, uzņēmums SIA „Eco System“, aptverot dažādus Latvijas reģionus, jau vairākus gadus pavasara un rudens sezonā rīko nolietoto autoriepu bezmaksas savākšanas akcijas. „Eco System“ ir starp tiem komersantiem, kas savu biznesu attīsta virzienā, kas palīdz mūsu mežus un laukus atbrīvot no videi bīstamiem atkritumiem, tostarp, nolietotām riepām. Šopavasar „Eco System“ sadarbosies ar SIA „Aizkraukles KUK“, lai no vecājām riepām bez maksas varētu atbrīvoties Aizkraukles novada ļaudis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī ziemai raksturīgie laika apstākļi šogad nevēlas atkāpties, tomēr tas brīdis, kad savu automašīnu riteņus vēlēsimies pāraut vasaras „čībās“, pienāks. Šķiet, nav nevienam vairs nekas jāprāda par to, ka vecas autoriepas ir vidē ārkārtīgi neiederīgs un tai kaitīgs svešķermenis.

„Riepām nonākot dabā, tās sadalās ļoti ilgā laika posmā, pat vairāk nekā 100 gadus, turklāt riepu sadalīšanās procesā radušies galaprodukti ir bīstami videi. Nolietotu riepu patvaļīga dedzināšana rada vēl lielāku kaitējumu videi un cilvēka organismam, nekā vienkārša to izmešana. Dedzinot riepas, izdalās kodīgi dūmi, kas satur dažādas kaitīgas vielas un ķīmiskus savienojumus – tie ir indīgi ieelpojot, kā arī nosēžas uz tuvumā esošiem augiem. Būsim atbildīgi par apkārtējo vidi un atcerēsimies, ka vecās riepas ir vides piesārņojums ilgtermiņā, bet Latvijas daba ir mūsu skaistās un kopīgās mājas!“ aicina SIA „ECO System“ komercdirektors Ivo Krontāls.

Lai veicinātu patērētāju atbildību un uzlabotu pieejamību legālai un pareizai nolietotu riepu utilizācijai, SIA „ECO System“ sadarbībā ar SIA “AIZKRAUKLES KUK”, laika periodā no šā gada 15.aprīļa līdz 31.maijam piedāvā visiem Aizkraukles novada iedzīvotājiem nodot 4 nolietotās vieglo automašīnu riepas bez maksas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nolietototās riepas bezmaksas varēs nodot SIA “AIZKRAUKLES KUK” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, Jaunceltnes ielā 9, Aizkrauklē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu vai autovadītāju apliecību. Norādītajā laika periodā viens cilvēks varēs bez maksas nodot vienu riepu komplektu (4 vieglo automašīnu riepas), kas tiks reģistrēts.

Lielāku riepu daudzumu vai citu veidu riepas varēs nodot, atbilstoši SIA “AIZKRAUKLES KUK” izcenojumam.

Šķiroto atkritumu laukuma Jaunceltnes ielā 9, Aizkrauklē, darba laiks:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba dienās, no 8:00 – 17:00

Pārējo novadu iedzīvotājus aicinām būt atbildīgiem un nodot nolietotās riepas sev tuvākajā atkritumu savākšanas laukumā, kuru viegli atrast interneta vietnē https://ecosystem.lv/atkritumu-savaksanas-laukumu-adreses/. Riepas tiks pieņemtas atbilstoši konkrētā atkritumu savākšanas laukuma noteikumiem!

SIA „Ecosystem“garantē, ka savāktās autoriepas tiks apsaimniekotas atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.