Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sola gādāt par sociāli neaizsargātu cilvēku labklājību

Ar 15. kārtas numuru 14. Saeimas vēlēšanās startē partija “Progresīvie”. Zemgales vēlēšanu apgabalā šīs partijas sarakstā ar 8. kārtas numuru ir jaunjelgaviete Inga Krauze. Informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā liecina, ka deputāta kandidāte 1981. gadā ieguva meža izstrādes tehnologa specialitāti Aizupes Meža tehnikumā. Šobrīd Inga Krauze ir apkopēja Jaunjelgavas vidusskolā.
— Ar kādu mērķi kandidējat vēlēšanās?
— Jaunjelgavā dzīvoju un strādāju vairāk nekā 40 gadu. Dzīvojot vienuviet, rodas priekšstati un pārdomas par notiekošo — varētu dzīvot labāk, ja cilvēki un organizācijas vairāk sadarbotos. Jau otro reizi partijas biedri mani virza Saeimas vēlēšanām. Startēju arī iepriekšējās, 13., Saeimas vēlēšanās. Tā ir liela atbildība. Ir lietas, kuras var sakārtot, — piemēram, sociālos jautājumus, ceļus un izglītības jomu. Tie, kas jau ilgstoši ir pie varas, ar laiku iesūno un pierod pie esošās lietu kārtības, tā viņiem šķiet pašsaprotama.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.