Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavā sociālie darbinieki turpmāk pieņems pārvaldes ēkā

Jaunjelgavas apvienības pārvades ēka.

Aizkraukles novada Sociālā dienesta Jaunjelgavas klientu apkalpošanas punkta darbinieki pārcēlušies, un turpmāk klientus pieņems apvienības pārvaldes ēkā. Dienesta sniegtos pakalpojumus tas neietekmēs, savukārt pašvaldības budžetā šāds risinājums ļaus ietaupīt līdzekļus, kas saistīti ar telpu uzturēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāds solis sperts, optimizējot pakalpojumu pieejamību, padarot to kompaktāku pilsētniekiem — apvienības pārvaldes ēkā Lāčplēša ielā 11 vienuviet iespējams saņemt vairākus pašvaldības pakalpojumus. Jaunjelgavas klientu apkalpošanas punkta sociālā dienesta darbiniekiem ierādītas telpas pirmajā un otrajā stāvā. Pirmajā stāvā telpas iedalītas speciālistiem, kas ikdienā strādā ar klientu apkalpošanu. Sociālās palīdzības nodaļas darbiniece Inese Broka un sociālā darba un sociālo pakalpojumu nodaļas sociālā darbiniece Maruta Smalča klientus pieņems ēkas pirmajā stāvā — ieeja no “Latvijas pasta” nodaļas puses. Ģimenes atbalsta nodaļas darbiniece Lelde Zvaigzne klientus pieņems ēkas otrajā stāvā, savukārt sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja Evija Elksne turpmāk darba pienākumus veiks Seces pagasta pakalpojumu centra telpās.

No 1. līdz 19. janvārim Jaunjelgavas klientu apkalpošanas punktā sociālās palīdzības nodaļā vērsušies 56 aktīvie klienti. Pakalpojumu ziņā pārvākšanās izmaiņas neieviesīs, taču šis lēmums palīdzēs ietaupīt pašvaldības līdzekļus. Samazināsies apkopēja un sētnieka algošanas, kā arī energoresursu un ēkas uzturēšanas izmaksas.

Kas notiks ar ēku Lauku ielā 3A, kur sociālā dienesta darbinieki strādāja līdz šim, šobrīd nav zināms. Tas ir Zemkopības ministrijas īpašums, kas pašvaldībai tika nodots lietošanā ar konkrētu mērķi — sociālo pakalpojumu sniegšanai. Beidzoties vajadzībai, telpas tiks atdotas ministrijai. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.