Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Slēgs veikalus Jaunjelgavā un Skrīveros

ĒRAS BEIGAS. Veikalā “Floreat” Jaunjelgavā ilgus gadus vietējie iedzīvotāji varēja iegādāties rūpniecības un sadzīves preces.

Vairāki jaunjelgavieši pauduši satraukumu, uzzinot, ka pēc vairāk nekā 20 gadu darbības durvis slēgs vietējais veikals “Floreat”. Daudziem vietējiem iedzīvotājiem šī bija vienīgā vieta, kur iegādāties ikdienai un sadzīvei nepieciešamo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāju bažas laikrakstam apstiprināja veikala pārstāve Solvita. Uzņēmuma īpašniekiem ir arī veikals Skrīveros, kuru gaida tāds pats liktenis. Veikalu slēgšanai ir vairāki iemesli — sadārdzinājums, kas apgrūtina veikalu uzturēšanu, piegādātāju nevēlēšanās sadarboties ar mazajiem tirgotājiem un cilvēku zemā pirktspēja. “Apgrozījums samazinās, pircēju paliek arvien mazāk. Šāds iznākums brieda jau kādu laiku, elektroenerģijas sadārdzinājums pielika treknu punktu. Grūtības bija arī ar preču sagādi, vairumtirgotāji ar mazajiem uzņēmumiem īpaši ielaisties nevēlas,” stāsta Solvita.

Šobrīd veikalos tiek pārdotas esošās preces. Precīzu datumu, ar kuru veikali tiks slēgti, šobrīd pateikt nevar, taču zināms, ka Jaunjelgavas veikalu slēgs oktobrī, Skrīveru veikalu atkarībā no tā, kad telpu īpašnieks lūgs tās atbrīvot, iespējams, pāris mēnešu vēlāk.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.