Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveru vidusskolas skolniece Rīgas pilī diskutēs par Satversmes vērtībām

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolniece Laura Zīmele 15. februārī − Satversmes apstiprināšanas 100. gadadienā − kopā ar vēl septiņiem jauniešiem un Valsts prezidentu Egilu Levitu Rīgas pilī diskutēs par Satversmes vērtībām.

Debates notiks Satversmes apstiprināšanas 100. gadadienā − 2022. gada 15. februārī − no plkst. 14.00 līdz 15.30 Rīgas pilī, kur ar Valsts prezidentu debatēs astoņi jaunieši: Laura Zīmele no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, Laura Stalidzāne no Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Rehafa El Rekabija no starptautiskās vidusskolas “Ekziperī”, Sandija Gunta Evardsone no Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas Roberts Muško no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Nikola Princova no Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Debates vadīs radio un TV personība Toms Grēviņš. Tās būs skatāmas tiešraidē portālā LSM.lv, Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē www.president.lv un Valsts prezidenta sociālo tīklu YouTube, Facebook un Twitter kontos.

Debašu cikls tiks turpināts visa gada garumā, aizvadot debates arī reģionos – Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Sēlijā. Cikla noslēgums plānots 2023. gada februārī Rīgas pilī.

Debašu cikls tiks turpināts visa gada garumā, aizvadot debates arī reģionos – Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Sēlijā. Cikla noslēgums plānots 2023. gada februārī Rīgas pilī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Debašu ciklu organizē Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, biedrībām “Quo Tu domā?” un “Eiropas Kustība Latvijā”.

Elīna Kresa, Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.