Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveru vidusskolas direktore Ieviņa Piļka: streiks kā metode šķeļ sabiedrību

Pāršķirot kalendāra lapu, ir pilnīgi skaidrs, ka augustu nomaina septembris, kurā pirmā diena ir īpaša visiem, kuru dzīve saistās ar skolu: skolotājiem, skolēniem, viņu vecākiem, skolas darbiniekiem, pašvaldībām.
1. septembris man personīgi bija ne tikai jaunā mācību gada sākums, tas bija arī atskaites punkts manam pirmajam darba mēnesim kā direktorei. Šis bija laiks, kurā notika neskaitāmas tikšanās, sarunas, iepazīšanās un iepazīšana, tālāko skolas attīstības vajadzību apzināšana.
Andreja Upīša Skrīveru vidusskola ir prestiža izglītības iestāde ne tikai vietējā kopienā, bet arī valstī. Par to liecina ikdienas mācību kvalitāte un centralizēto eksāmenu rezultāti. Šajā mācību gadā vairums mūsu skolas absolventu ir uzsākuši studijas budžeta grupās dažādās augstskolās. Tas ir kā apstiprinājums tam, ka skolā strādā skolotāji, kuri ne tikai izskaidro mācību vielu, bet ir atraduši individuālu kontaktu ar katru skolēnu un mācību procesā spēj sniegt redzējumu par nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, spēj motivēt skolēnus pašvadītām mācībām ar mērķi sasniegt tādus rezultātus, kas ļauj skolēniem piepildīt savus sapņus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.