Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveru “Sprīdītis” saņem balvu

Skrīveru PII “Sprīdītis”. Foto no arhivs.skriveri.lv

Četras izglītības iestādes Latvijā, katra savā kategorijā saņēmušas Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu par īstenoto izcilo mācīšanas praksi “Erasmus+” projektos. Agrīnās pirmsskolas izglītības un aprūpes kategorijā balva Skrīveru pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” projektam “No LEGO līdz robotam un digitālajām prasmēm”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta pieteikumu izveidoja iestādes skolotāja Ilze Apsīte, veiksmīgi īstenojot to kopā ar kolēģēm no pagājušā gada marta līdz septembrim. Lai apgūtu un pilnveidotu digitālās prasmes darbā ar robotiem un varētu tās mācīt saviem audzēkņiem, izglītojās arī skolotājas, kopā ar citu programmas dalībvalstu pārstāvjiem apmeklējot kursus Spānijā, Grieķijā, Čehijā un Somijā.

Pēc Eiropas Komisijas “Erasmus+” programmas departamenta atzinuma skrīveriešu projekts varēja pretendēt balvai. Septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra noorganizēja filmēšanu video, kurā “Sprīdīša” audzēkņi rādīja savas digitālās prasmes, un pirms pāris dienām saņemta ziņa, ka iestādes projektam piešķirta balva. 

Kopumā Eiropas Komisijas balvas šogad saņems 93 “Erasmus+” projekti visā Eiropā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.