Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveru pagasta pārvaldi vadīs Santa Finstere

Santa Finstere. Gunas Mikasenokas foto

Aizkraukles novada dome Skrīveru pagasta pārvaldes vadītāja amatā apstiprināja Santu Finsteri, kura kā labākā pretendente izraudzīta no četriem kandidātiem. Darbu viņa sāks 22. augustā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš informē, ka izvirzītajām prasībām no četriem pretendentiem atbilda trīs. Nevienam kandidātam nebija pieredzes pašvaldības darbā, kas būtu priekšrocība. Izpilddirektors uzskata, ka šādas pieredzes trūkums nebūtu pārāk kritiski vērtējams, jo, kā liecina prakse, pašvaldības darbu labi veic arī kandidāti, kuri apstiprināti amatā, lai gan iepriekš pašvaldībā nav strādājuši.

Pašvaldības pretendentu izvērtēšanas komisija izvēlējās Santas Finsteres kandidatūru, un deputāti šo izvēli apstiprināja.

Santa Finstere savulaik absolvējusi Liepājas Universitāti un desmit gadu garumā guvusi pedagoģiskā darba pieredzi, strādājusi par vijoļspēles pedagoģi. Vēlāk Banku augstskolā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadīšanā un kopš 2008. gada strādā starptautiskā uzņēmumā Rīgā — AS “Elis tekstila serviss”, gūstot pieredzi algu grāmatvedes, lielo klientu tirdzniecības pārstāves, iepirkumu speciālistes un debitoru grāmatvedes darbā. Par debitoru grāmatvedi viņa strādā arī pašlaik.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmēram septiņus gadus dzīvo Skrīveros un plāno no Mārupes uz Skrīveriem pārcelties pavisam. Darbs dzīvesvietā Skrīveros ticis meklēts saistībā ar valstī esošo ekonomisko situāciju.

Domes sēdē amata pretendente sacīja, ka, dzīvojot Skrīveros, iepazinusi daudzus cilvēkus un vērojusi pagasta attīstību. Uz deputāta Aigara Luksa jautājumu, cik ballu viņa dotu pašvaldības darbam Skrīveros, skanēja atbilde, ka sešas, septiņas balles noteikti. Deputāta nākamais jautājums “Kad jūsu vadībā būs deviņas, desmit balles?” tika uztverts kā joks un izraisīja pretendentes un apkārtējo smaidus.

Santa Finstere domā, ka jaunajā darbā viņai labi noderēs līdz šim gūtā pieredze.

Kā jau “Staburags” iepriekš informēja, pašreizējais Skrīveru pagasta pārvaldes vadītājs Arnis Mortukāns darbu uzteica. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.