Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveros jaunietis pie stūres reibumā. Jēkabpilī izkrāpj 700 eiro

4. aprīlī Aizkraukles novadā, Skrīveru pagastā kāds 2000. gadā dzimis vīrietis vadīja “Volkswagen” markas automašīnu, būdams 1,53 promiles lielā alkohola reibumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4. aprīlī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jēkabpilī kāds vīrietis saņēmis zvanu no nepazīstamas personas, kura telefonsarunas laikā no vīrieša bankas konta izkrāpusi naudas līdzekļus vairāk kā 700 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

4. aprīlī Jēkabpils novadā, Salas pagastā Biržos kāds 1995. gadā dzimis vīrietis vadīja “Volvo” markas automašīnu, būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

4. aprīlī Jēkabpils novadā, Dunavas pagastā, Dunavā kāds 1959. gadā dzimis vīrietis vadīja “Audi” markas automašīnu, būdams 1,06 promiles lielā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4. aprīlī Bauskas novadā, Mežotnes pagastā, Mežotnē Valsts policijā saņemta informācija par to, ka parkā pie pils pretlikumīgi ir nozāģēti seši koki, no kuriem viens lapu, bet pieci skuju koki. Par šo nodarījumu Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

4. aprīlī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Dobelē kāds vīrietis no kāda pārtikas veikala iznesis četras alkohola pudeles, nesamaksājot par tām. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi vairāk kā 155 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākta resoriskā pārbaude.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.