Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveros ar līdzjutējiem tiekas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis

Ivetas Skabas foto

Vakar Skrīveru Pārtikas kombināts viesus no tuvienes un tālienes gaidīja uz pagalma svētkiem, kad tika atvērta vasaras mājas kafejnīca. Viesiem bija iespēja nobaudīt jaunumu — “Gotiņas” saldējumu, kas tapis sadarbībā ar “Skrīveru mājas saldējumu”. Jāteic, ka gards gan!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taču dienas “nagla” bija tikšanās Latvijas hokeja izlases vārtsargu Kristeru Gudļevski. Lai arī ne tik skaļām ovācijām kā mūsu izlasi pēc pasaules čempionāta, tomēr bez tām neiztika arī Skrīveros. Hokejists sniedza autogrāfus, nofotografējās un aprunājās ar sanākušajiem.

Ne Skrīveru puse, ne ražotne Kristeram nav sveša. Hokejists savulaik apmeklēja bērnudārzu “Sprīdītis”, bet pārtikas kombinātā ilgus gadus te strādāja viņa vecmāmiņa Olga Lūka, arī mamma Dace te strādāja vasaras brīvlaikos. “Staburagam” kundze pastāstīja, ka lepojas ar mazdēla panākumiem un novēl sasniegumus arī turpmākajās gaitās. Zviedrijā, kur viņš spēlē tagad, izcīnīta zelta medaļa. Olgas kundze juta līdzi mūsu hokejistiem čempionāta spēļu laikā, lai arī Kristers uz laukuma netika, taču vienmēr, kad spēlē mazdēls, emocijas ir tik spēcīgas un spēles televīzijā neskatās. Kad vien var sportists apciemo vecmāmiņu un arī atbalsta savus tuviniekus. Vecmāmiņa atklāj, ka nule izvagojis viņas dārzu.

Lūgts pastāstīt par savām izjūtām pēc čempionāta, Kristers Gudļevskis teic, ka joprojām tās ir grūti izstāstīt: “Diezgan neticami. Es nezinu, vai kādreiz biju aizdomājies, ka mēs izcīnīsim medaļu. Joprojām neticamas sajūtas, lai gan pagājušas jau pāris nedēļas. Tā īsti pat neaizdomājies nekad — tu varbūt ceri, bet līdz realitātei, šķiet, ka tas nav iespējams. Beigās viss sakrīt tā, ka Latvija izcīna medaļu. Tas ir fantastisks sasniegums! Mūsu mazais zelts.” Čempionāta spēļu laikā Kristers Latvijas izlases vārtus nesargāja, vai dažbrīd nebija tā, ka gribējās izskriet uz laukuma? “Protams. Savā ziņā sēdēt un vērot ir mentāli grūtāk, jo tu nespēj ietekmēt rezultātu. Tajā pašā laikā pārdzīvo un dzīvo līdzi.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik Kristers izbauda atpūtu, taču augustā dosies uz Vāciju, kur turpinās karjeru.

Tajā pašā dienā Skrīveru Pārtikas kombināta pagalmā varēja apskatīt vairāk nekā 20 retro motociklu. To vadītāji bija mērojuši ceļu no Igaunijas. Vakar viņi iepazina mūsu pusi un bija piestājuši arī pie Pļaviņu HES.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.