Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīverietis nodod prokurora zvērestu

Attēlā — Mihails Šafars kopā ar ģenerālprokuroru Juri Stukānu. Foto no Latvijas Republikas prokuratūras

Latvijas Republikas prokuratūra informē, ka šī gada 28. martā ģenerālprokurors Juris Stukāns pieņēma prokurora Mihaila Šafara prokurora zvērestu. Mihails Šafars darba pienākumus pildīs Nodokļu un muitas lietu prokuratūrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pateicos, ka esat izlēmis pievienoties Nodokļu un muitas lietu prokuratūrai. Šīs prokuratūras aptvertā darbības joma, manuprāt, šobrīd ir viena no visaktuālākajām, arī sabiedrība ļoti vērtējoši skatās uz tajā notiekošo. Mūsu uzdevums ir rīkoties, lai atjaunotu un vairotu sabiedrības uzticēšanos Valsts ieņēmumu dienestam, policijai un, protams, arī prokuratūrai, jo par visu, kas notiek kriminālprocesa ietvaros, saskaņā ar Kriminālprocesa likumu atbild prokurors,” uzrunājot prokuroru Mihailu Šafaru, sacīja ģenerālprokurors. Viņš prokuroram novēlēja izturību un veselību. “Lai jums vienmēr pietiktu spēka un apņēmības noskaidrot visus lietas apstākļus un lai vienmēr ir pārliecība par pieņemto nolēmumu pareizību,” vēlēja Juris Stukāns.

Sveikt jauno kolēģi bija ieradusies arī Nodokļu un muitas lietu prokuratūras virsprokurore Vineta Zvirbule.

Mihails Šafars ir no Skrīveriem un iepriekš strādājis Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Aizkraukles iecirknī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attēlā — Mihails Šafars kopā ar ģenerālprokuroru Juri Stukānu.

Foto no Latvijas Republikas prokuratūras

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.