Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveriete loterijā laimē automašīnu VW T-Cross

Skrīveriete Sallija Vikentjeva tirdzniecības tīkla “Maxima” loterijā laimējusi automašīnu. Ar uzrakstu “Maxima” šajā auto Sallija brauks līdz šī gada beigām.
Foto no personiskā arhīva.

Iepērkoties tirdzniecības tīkla “Maxima” veikalā Aizkrauklē, Gaismas ielā, skrīveriete Sallija Vikentjeva laimējusi automašīnu VW T-Cross.

Loterija tika organizēta par godu uzņēmuma 20 gadu jubilejai, un tā norisinājās no šī gada 21. septembra līdz 29. novembrim. Lai piedalītos loterijā, vajadzēja veikalā iepirkties vismaz 20 eiro vērtībā un reģistrēt čeku. Pavisam varēja laimēt 10 automašīnas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


“Ikdienā iepērkos veikalā “Maxima” un arī laimīgajā reizē iegāju veikalā, lai iegādātos našķi apslimušajam dēlam. Ilgi nedomājot, aizpildīju loterijas reģistrācijas formu. Šis ir mans pirmais laimests, par ko, protams, esmu ļoti priecīga! Priecājamies visi — gan tuvinieki un kolēģi, gan draugi un paziņas, pat nepazīstami cilvēki apsveic un priecājas kopā ar mums!” stāsta Sallija Vikentjeva. “Sirsnīgs paldies “Maximai” par tik patīkamu un negaidītu pārsteigumu — mūsu ģimenei šī noteikti būs ļoti noderīga dāvana! Pat turot auto atslēgas savās rokās, joprojām nespēju noticēt, ka veiksme uzsmaidīja tieši man! Ar auto brauksim abi ar vīru, bet ikdienas gaitās, iespējams, auto vairāk izmantošu es”.


SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule informē, ka interese piedalīties loterijā bija iespaidīga un dalībnieku aktivitāte sasniegusi absolūtu rekordu reģistrāciju skaita ziņā — pavisam iedzīvotāji reģistrējuši aptuveni pusmiljonu čeku, kas vairākas reizes pārsniedz jebkuru iepriekšējo uzņēmuma organizēto loteriju rekordu. Čeki tika izlozēti pēc nejaušības principa no teju 500 000 loterijā reģistrētajiem. Auto laimētāji ir no visas Latvijas — arī no Liepājas, Daugavpils, Rēzeknes, Balvu, Ilūkstes, Titurgas, Cēsīm un Rīgas.


“Uzņēmuma “Maxima” vārdā pateicos ikvienam mūsu klientam par dāvāto uzticību — ne tikai loterijas laikā, bet arī pēdējo 20 gadu garumā kopš “Maxima Latvija” darbības sākuma. Redzot tik lielu interesi un iedzīvotāju aktivitāti, priecājamies, ka mums izdevās sagādāt ļoti praktiskas un vērtīgas balvas. Arī turpmāk rūpes par klientiem un viņu vajadzībām kā ikdienā, tā arī īpašajos svētku brīžos būs mūsu prioritāte,” uzsver Gundega Laugale, “Maxima Latvija” mārketinga departamenta direktore.

Galerijā foto no uzņēmuma “Maxima”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.