Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skolotāju vakances joprojām neaizpildītas


Līdz jaunā mācību gada sākumam nepilnas divas nedēļas, un skolās notiek intesīvi gatavošanās darbi, veicot uzlabojumus telpās, komplektējot klases un meklējot skolotājus. Šobrīd Aizkraukles novada izglītības iestādēs darba piedāvājums aktuāls ap 20 pedagogiem un citiem izglītības procesā iesaistītiem darbiniekiem.

Notiek paaudžu maiņa


Vasara ierasti ir laiks, kad papildinās skolotāju vakanču klāsts — kāds maina darbavietu, kāds devies pensijā vai izvēlas citu nodarbošanos. Vienu vai vairākus darbiniekus meklē lielākajā daļā Aizkraukles novada izglītības iestāžu — skolās un bērnudārzos, un pieteikšanās lielākoties vēl aktīva. Darbā aicina ģeogrāfijas, fizikas, matemātikas, latviešu valodas, sporta un pirmsskolas skolotājus, kā arī izglītības psihologus un logopēdus.Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāja Sarmīte Kļaviņa stāsta, ka viss vēl ir procesā un skolotājus turpina meklēt vairākas skolas un bērnudārzi.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.