Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skolotāja Zinta Rasnača izjūt gandarījumu, kad skolēni novērtē ieguldīto darbu

Pašā mācību gada sākumā dzimšanas dienu svin aizkraukliete Zinta Rasnača. Ziedu laiks — par pirmo darba nedēļu saka skolotāja un priecājas par tikšanos ar skolēniem un kolēģiem.
Teic, ka skolotāja profesija ir no retajām, kas neļauj novecot. Tam smaidot piekrīt arī skolotāja Zinta Rasnača. Ar jubilāri sarunājos kādā septembra pēcpusdienā viņas miera ostā “Saulītēs”, vasaras mājā “Ziedos”.>
Vidusceļu rod Aizkrauklē
Mācību gada sākumā pēc kultūras pasākumiem piesātinātās vasaras, kad ir uzkrāta enerģija, gribas uz skolu, lai satiktos ar skolēniem un kolēģiem. Šogad skolotājas darba mūžu 1. septembra zvans ieskandināja jau 40. reizi, pie tam vienā mācību iestādē. “Mums, institūta absolventiem, bija pašiem jāsameklē darbavieta, ja nē, tad norīkoja, kur bija vakances. Es sameklēju. Bija arī iespēja palikt Liepājā, kur pagāja prakse. Taču gribējās tuvāk pie savējiem, un Stučka, tagad Aizkraukle, bija vieta, no kurienes laba satiksme uz Rīgu, kur dzīvoja vīra ģimene, un arī nebija tālu līdz manai dzimtajai pusei. Tolaik Stučkas 2. vidusskolā bija vajadzīga latviešu valodas skolotāja. Tā es te ienācu.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.