Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skolotāja no matu galiņiem līdz papēžiem

Māca ne tikai matemātiku, bet palīdz apgūt arī dzīves gudrības
Par secieti Ilzi Titovu var teikt — skolotāja no papēžiem līdz matu galiņiem. Domāju, ka tam piekrīt gan viņas skolēni, gan kolēģi un pat tie, kuriem nav tiešas saiknes ar viņas darbu. Arī pati Ilze atzīst, ka grūti iedomāties sevi citā, ne skolotājas profesijā, kurā strādāts jau daudzus gadus.
Par savu jomu Ilze izvēlējās matemātiku, jo pašai skolā tā patika un labi padevās. Bērnības sapnis gan viņai bija medicīna, un pēc pamatskolas gribēja doties mācīties par zobārsti, bet viena no vecākajām māsām iebilda, ka tādu mazu meiteni nevar vienu laist uz Rīgu. Arī mammu tas satrauca, un viņa mudināja mācīties vidusskolā.
— Vēlāk sapratu, ka medicīna tomēr nav domāta man, lai gan vēl nesen par to aizdomājos, kad bija aicinājums tepat netālu Jēkabpilī apgūt ārsta palīga profesiju. Pirms desmit gadiem to noteikti darītu, bet tagad gan vairs nē, — saka Ilze.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.